środa, 19 czerwca 2013

kopertówki z sutaszem plus pikowanie po drodze ;) i jeszcze kilka innych
jestem jestem. Trochę się zaszyłam ;) a trochę też korzystam z ładnej pogody i kiedy mogę, wyprowadzam mojego ogra na spacer (mowa o moim kochanym rowerze ;) ), oczywiście z całą ferajną.
wybaczcie obsuwę w blogowaniu.
od ostatniego posta pojawiło się kilka torebek, ale tylko jedną udało mi się obłocić.


Wzięłam się też za panele od Fannie Narte, jest kilka wolnych ale wszystko pokażę jak znajdę trochę dłuższą chwilę… przyszły też dwie dostawy materiałów i jest w czym wybierać!
powstało też kilka poduszek patchworkowych, moją ulubioną metodą- Quilt As You Go 
J
to chyba moje ulubione zajęcie poza torebkami. Łączy w sobie wszystko co lubię : kolor, kontrast, ciekawą fakturę, nie-symetrię i improwizację :D ideał! 


dzieci są zachwycone i przywłaszczają sobie każdą następną uszytą poduszkę, ale przy odrobinie perswazji na pewno oddadzą chętnym te poszewki  więc jeśli ktoś coś to zapraszam, są dostępne :D

qayg

qayg


oprócz tego, co w sumie chyba najważniejsze, powstało kilka nowości. nawiązałam współpracę z milamojasutasz.blogspot.com i razem stworzyłyśmy niepowtarzalne, piękne i nieco wręcz eleganckie kopertówki. główny materiał to gruby i sztywny filc. każda ma kieszonkę w środku. 


kopertówka z sutaszemsą też dwie zwyklejsze, bo z kokardą w ramach ozdoby, ale uwazam ze równie wdziecznedokonałam też prywatnego etui na okulary przeciwsłoneczne (wreszcie jakieś udało mi się do swojej gęby dopasować w miarę ;P ) faza na ważki trwa ;)jeszcze udało mi się dokonać transformacji chusty vatanai w moje ulubione wielorybki <3

dla mojej ukochanej najwierniejszej klientki ;)
przemieniłam ją, na życzenie w hammock baga. bałam się tego wyzwania, ale okazało się, ze niepotrzebnie. wyszła całkiem fajnie i nawet szybko poszło, jak już sobie opracowałam własny wykrój. i nawet udało się uszyć torbę dwustronną :)
ale fot nie mogę znaleźc,  może dorzucę później, teraz młoda mnie ciągnie do lodówki :/

3 komentarze:

  1. Cudne poduchy! Zwłaszcza pomarańczowa mnie urzekła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję kochane :)
    poduchy juz niedostepne :) ale bedzie ich więcej :)

    OdpowiedzUsuń